Loading...

Moderatori i zbulon ‘sekretin’ Noizy-t, tregon se a ka të dashur

Share it

Noizy është një ndër reperët më në zë të momentit! Fama dhe sukseset e tij janë gjithnjë shumë të komentuara.

Së fundmi, atij i është zbuluar një ‘sekret’.

Eraldo Rexho ka publikuar një rubrikë në “Instagram”, ku pyet ndjekësit: “Po sikur të flasim këtu, për ca të doni ju”.

Mirëpo dikush ka patur kuriozitet të madh për Noizy-n.

“Ka të dashur Noizy?”– ishte pyetja.

Por ja si u përgjigj moderatori: “Ka derri, po s’tregon”.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.