Loading...

Mimoza Mustafa shfaqet nga pushimet, trupi i saj po duket si i një 20 vjeçareje

Share it

Këngëtarja e njohur kosovare, Mimoza Mustafa, ka kohë që nuk e kemi parë në ekranet televizive.

Mirëpo, duket se ajo është kthyer dhe ka marrë pjesë në emisionet festive që janë organizuar javët e fundit.

Ajo për çka mediat kanë folur ditëve të fundit është për ndryshimin e saj në pamjen e saj.

Se fundmi, Mimoza ka shkuar në pushime.

Nga atje, ajo ka sjell një imazh ku shfaqet super hot.

E veshur me rroba plazhi dhe duke zbuluar këmbët joshëse, trupi i Mimozës po duket si i një vajze 20 vjeçare./ORAinfo/

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.