Loading...

Me fustan te shkurt, Genta Ismajli do ta ‘shkrijë’ biznesmenin turk me këtë pamje

Share it

Genta Ismajli, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo eshte komentuar shpesh edhe per pamjen fizike.

Kengetarja eshte martuar me bisnismenin turk me te cilin ka dy binjak.

Ajo se fundmi ka publikuar nje foto e veshur shkurt dhe me kete dukje do ta mahnis turkun.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.