Me fustan të gjatë e të ngushtë, Mimoza Mustafa tregon linjat e saj si modele

Mimoza Mustafa është këngëtarja që u bë pjesë e skenës para shumë viteve.

Ajo dhe burri i saj Shkumbini janë një çift shumë i dashur për publikun, shkruan Billbordi.com

FOTO:

Mimoza është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private sidomos për paraqitjet e saj.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një fustan të gjatë në të cilin ka ekspozuar linjat trupore.

Mimoza perndryshe tashme nuk sjell projekte te reja muzikore, ajo si tradite e ka festen e fundvitit.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.