Loading...

Me burrin e binjakët Genta Ismajli poston foton e ëmbël, familje e mrekullueshme

Share it

Genta Ismajli ka publikuar një foto të bukur.

Ajo shihet bashke me burrin e saj dhe binjakët e tyre që janë djal dhe vajzë.

Si rrallë herë ajo ka sjellur portretin familjar.

Derisa u pëlqye shumë edhe nga fansat e saj./InfoKosova/

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.