Loading...

“Mashallah”, kjo është motra bukuroshe e Fifit

Share it

Filloreta Raçi, vazhdon të jetë një emër shumë i komentuar në mediat rozë, kjo për faktin se ajo është njëra nga artistet më të dashura për publikun.

Ani pse gjithmonë është përfolur për muzikën e saj të veçantë, Fifi pre e mediave ka qenë edhe për jetën e saj familjare e private.

Duke qenë se është figurë publike, ajo rrallë herë zgjedh të postojë foto të familjarëve të vet. Por, a e dinit ju që ajo ka një motër ajo që bukur?

Ajo quhet Yllka dhe duken si binjake me Fifin./ORAinfo/

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.