Lori na prezanton me vëllain dhe nusen e tij, shikoni sa e bukur që është ajo (FOTO)

1 year ago billbordi01 0

Lori Kaçka, këngëtarja e famshme nga Shqiëia, por që jeton e vepronon në Kosovë, cilëoshet të jetë një nga më të dashurat për publikun, shkruan Billbordi.com

Lori, ka një karrierë të bujshme muizkore me këngë, videoklipe, por edhe shumë mbrëmja, dasma e ahengje.

FOTO:

Lori, si të gjitha këngëtaret tjera, këtë kohë është në pauzë për shkak të pandemisë, ëe ka paralizuar shumë aktivitete muzikore.

Këngëtarja këto ditë është ne Itali, ku po kalon mirë nën shoqërinë e anëtarëve të familjes. Lori, na ka njoftuat me vëllain dhe nusen e tij.

FOTO: