Loredana e bën lidhjen e re publike? Befason me foton e fundit

2 months ago billbordi01 0

Lori ka habitur fansat me postimin e fundit.

Loredana e cila njihet si reperja e njohur shqiptare e cila jeton dhe vepron në Zvicër, përveç se në muzikë është mjaft aktive edhe në rrjete sociale.

Ajo në Instagram ndan foto dhe video nga përditshmëria duke qëndruar në kontakt me fansat e saj mjaft shumë.

Sot reperja ndau disa fotografi në Instastory ku dukej mjaft bukur, ndërsa njëra ndër to tërhoqi vëmendjen e publikut.

Reperja u shfaq pranë një mashkulli misterioz të cilin nuk e etiketoi në fotografi, gjë kjo e cila ishte edhe më e çuditshme për fansat pasi Loredana është zakonisht mjaft transparente me fansat se me kë kalon kohë./Lajmi

FOTO: