Loading...

Leonora bëhet gati me dalë në mbrëmje, zgjedh fustanin me të bukur

Share it

Këngëtarja Leonora Jakupi është shumë e dashur për audiencën, ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Leonora se fundmi është duke i kaluar pushimet në një vend luksoz.

Nga atje, ajo ka publikuar disa pamje ku tregon se është bërë gati me dalë në mbrëmje.

E veshur me fustan të gjatë e me stil, Leonora po duket një zonjë e vërtetë. /ORAinfo/

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.