Loading...

Learta publikon foto pa pikë grimi, shfaqet në këtë gjendje

Share it

Learta jakupi, vazhdon të jetë emër shumë i përfolur. Ajo është reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, më të cilën ka marrëdhënie të mira.

Learta është një grua shumë e angazhuar dhe përkushtohet shumë edhe në rritjen e dy fëmijëve të saj.

Se fundmi Learta ka publikuar një foto ku shfaqet pa pikë grimi, edhe pse natyrale, Learta po shkëlqen në pamje. /ORAinfo/

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.