Loading...

Learta i dërgon dy fëmijët në kopsht, kaq bukur i ka kombinuar në veshje

Share it

Reja e Shyhrete Behlulit, Learta Jakupi vazhdon të jetë emër shumë i dashur për publikun.

Ani pse ka kohë të gjatë që është martuar me djalin e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, ajo gjithmonë është në qendër të vëmendjes.

Learta gjithmonë është komentuar për jetën e luksit që e jeton dhe këtë e tregon gjithmonë me postimet e saj në rrjetet sociale, ajo tani ka filluar t’i dërgojë në kopshtë të dy fëmijët e saj, Matinin dhe Matinën,

Sot Learta ka sjell disa imazhe të dy fëmijëve të saj duke shkuar në shkollë veshur bukur dhe me stil, Matini dhe Matina po duken të disponuar para se të futen në kopsht. /ORAinfo/

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.