Learta befason me veshje për Shën Valentin, kaq bukur duket ajo (FOTO)

2 years ago billbordi01 0

Learta ka zgjedhur këtë ngjyrë të veshjes për Shen Valentin. Më e përmendura e mediave rozë po vazhdon të jetë e pranishme çdo ditë në showbiz. Learta Jakupi tashmë është emër i njohur, duke vazhduar të bië në sy për paraqitjet e shumta, shkruan Billbordi.com

Ajo me veprimet që bën gjithmonë kalon në lajm, duke u shkruar gjithmonë për pozitivitet. Sot, qysh në mëngjes Learta ka postuar një foto për ditën e të dashuruave e cila ka zgjedhur ngjyrën pink për këtë ditë. E thjeshtë dhe bukur, ajo shkëlqen edhe kështu.

FOTO: