Loading...

Laureta me familje në pushime, Roberti po relaskohet në klube të natës

Share it

Robert Berisha, është një figurë shumë e dashur për publikun. Lidhja e tij me këngëtaren e njohur, Nora Istrefi, bëri bujë të madhe duke u bërë pothuajse pjesë e çdo lajmi.

Ani pse ata u martuan e patën një jetë të lumtur, dashuria e tyre nuk zgjati shumë dhe u ndanë.

Kohëve të fundit, Roberti ka nisur një lidhje të re me bukuroshën nga Prishtina, Laureta Maqedonci.

Që nga dita kur kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre, Roberti dhe Laurteta janë shfaqur shumë të lutmur pranë njëri-tjetrit.

E këto ditë, Laureta ka shkuar për pushimet me familjen e saj, e shoqëruar nga dy prindërit e saj dhe vëllau, Laureta po i shijon në maksimum pushimet pa Robertin.

Ky i fundit në mungesë të dashurës së tij, ka zgjedhur të relaksohet në klubet e natës në Prishtinë me shoqërinë e tij.

Roberti ka publikuar disa imazhe ku tregon se po kënaqet me shoqërinë e tij. /ORAinfo/

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.