Loading...

Ky fustan po ja vizaton trupin si ‘modele’ Mimoza Mustafës

Share it

Këngëtarja e njohur kosovare, Mimoza Mustafa, ka kohë që nuk e kemi parë në ekranet televizive.

Mirëpo, duket se ajo është kthyer dhe ka marrë pjesë në emisionet festive që janë organizuar javët e fundit.

Ajo për çka mediat kanë folur ditëve të fundit është për ndryshimin e saj në pamjen e saj.

Mimoza se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan të bardhë e me shumë stil.

Në këtë fustan, trupi i Mimoza po duket si ‘modele’. /ORAinfo/

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.