Loading...

Kush është moderatorja shqiptare që do të prezantojë “Big Brother VIP Kosova”

Share it

Kanë ngelur edhe disa ditë nga fillimi i Big Brother Vip në Kosovë, deri tani është bërë publik çmimi i madh që shkon në 200 mijë euro dhe prezantuesi, Alaudin Hamiti.

Mirëpo, mesa duket paska edhe një surprizë pasi krah Hamitit do të jetë bukuroshja shqiptare, Jonida Vokshi.

Lajmin e bëri të ditur vetë kjo e fundit përmes një postimi në Instastory, ku kryen një telefonatë nga “Big Brother”.

Ky lajm ka gëzuar të gjithë fansat e këtij reality show, të cilët tashmë kanë edhe një arsye më shumë për ta ndjekur./abcnews

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.