Kunata e Leartës shfaqet e veshur me komplete, mahnitë me pamjen

1 month ago billbordi01 0

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun.

U bë e njohur si kunata e Learta Jakupit mirëpo paraqitjet e saj përherë plot stil e bënë edhe më të njohur, shkruan ORAinfo.

Necën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Ajo mbrëmë ka marrë pjesë në një ndeje.

E veshur me komplete të zeza dhe të ngushta, Neca ka ekspozuar linjat e saj trupore.

Kaq joshëse po duket ajo. /ORAinfo/

FOTO: