Loading...

Konflikti i Tunës me Patrisin për fëmijët, artistja akuzon publikisht ish partnerin

Share it

Raporti i këngëtares Tuna Sejdiu dhe bateristit Patris Berisha ka qenë gjithmonë pjesë e syrit të medias dhe jo më kot.

Çifti ka pasur një marrëdhënie të ndërlikuar me ndarje e ribashkime që duket se vazhdojnë edhe pse janë bërë prindër të dy fëmijëve.

Një postim i bërë nga Tuna në rrjete sociale na ka tërhequr vëmendje sërish.

Ajo ka publikuar në “Instagram” një thënie ku shkruhet: “Baballarët e vërtetë i mbështesin fëmijët e tyre pa iu thënë ligji që duhet t’i mbështesin”./panorama

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.