Loading...

Kida shfaqet tërheqëse dhe e veshur me shumë stil në fotot pranë makinës

Share it

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida përmbylli një sezon veror të jashtëzakonshëm me angazhime të shumta profesionale.

Ndërkohë, gjatë kësaj periudhe përveç që këngëtarja ka shijuar disa ditë pushimesh në bregdet ajo tashmë është rikthyer për të punuar në projekte të reja.

Por, aktualisht Kida po u qëndron afër adhuruesve edhe me imazhe të ndryshme në Instagram, disa të tilla i solli edhe së fundmi.

Krijuesja e hiteve u shfaq atraktive në fotografit ku u paraqit me shumë stil ndërsa pozon nga makina./telegrafi

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.