Loading...

Kida ikë nga i ftohti dhe shfaqet kaq atraktive nga barka luksoze në mes të detit

Share it

Këngëtarja Kida si duket nuk deshi ti përjetoj këto ditë të ftohta që po mbizotërojnë në vend.

Artistja ka ikur drejt bregdetit prej ku ka postuar imazhe mjaftë atraktive, shkruan Kosovarja.

Këtë e zbuloi përmes disa fotografive në Instagram ku është shfaqur nga një barkë super luksoze.

Veshur në rroba plazhi me poza mjaftë terheqese ajo dukej në formë të mirë derisa po shijonte rrezet e diellit.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.