Loading...

Kiara Tito dhe Bora Zemani bëjnë ‘’xing’’ me veshjen, cilës i shkon më shumë?

Share it

Kiara Tito dhe Bora Zemani janë dy nga prezantueset shqiptare më të pëlqyera nga publiku.

Vajzat që prej vitesh janë pjesë e ekranit shqiptar, veç emisioneve të tjera që kanë drejtuar kanë pasur eksperienca edhe me emisione mode.

E trendi duket të jetë i rëndësishëm për të dyja që vlerësohen gjithmonë për paraqitje të mirë si në ekran ashtu dhe në jetën e përditshme.

Së fundmi vajzat kanë bërë ‘’xing’’ me veshjen, pantollona lëkure dhe një korset ngjyrë të verdhë me prerje në formë zemre, Bora i pati veshur në një nga puntatat e ‘’Përputhen’.

Me korset identik po ashtu të kominuar me pantallona lëkure Kiara u paraqit në ‘’Sunny Hill Festival’’.

Në këtë kombinim të dyja shkëlqejnë./afterparty

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.