Loading...

Këto janë fjalët e ëmbla që Xhensila ia dedikoi Besit në postimin e fundit

Share it

Çifti i njohur i shoubizit, këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku, shpesh herë bëjnë dedikime të ndryshme për njëri-tjetrin i publikojnë në rrjete sociale.

Dedikime të tilla nuk munguan as në përvjetorin e martesës së tyre, pak ditë pasi festuan pesë vjetorin e martesës, Xhensila ia dedikoj disa fjalë të ëmbla.

“Nëse e di çfarë është dashuria, e di prej teje!”, shkroi ajo krahas disa imazheve me Besin.

Theksojmë se çifti janë prindër të një vajze. /Lajmi.net/

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.