Loading...

Kështu i vesh djalin dhe vajzën Learta kur i dërgon në shkollë

Share it

Learta Jakupi, vazhdon të jetë emër shumë i njohur në shoë-bizzin Kosovar.

Emri i saj është pjesë e mediave, pasi është pjesë e familjes së njohur të këngëtares , Shyhrete Behlulit.

Ajo është një grua shumë e zonja, pasi kujdeset shumë mirë për biznesin e saj, mirëpo anash nuk e lë anash as familjen e saj.

Sot me mëngjes, Learta i ka dërguar fëmijët e saj në shkollë.

Të veshur bukur dhe të kombinuar me stil, Matini e Matina po shkëlqejnë. /ORAinfo/

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.