Loading...

Kështu e thërret Marina Vjollca nënën e Getit

Share it

Pak ditë më parë, Geti dhe Marina patën përvjetorin e martesës.

Ky përvjetor ata i ka gjetur prindër të një vajze.

Në mesin e shumë urimeve që ia bënë çiftit për përvjetorin e pestë, ishte edhe ai i nënës së Getit.

Marina vjehrrën e thërret “nona”, shihni komentet e shkëmbyera mes nuses dhe vjehrrës.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.