Loading...

Kështu duket Tayna me flokë të parregulluara

Share it

Tayna në çdo kohë duket bukur dhe ka një stil superior.

Por, aty këtu shfaqet e thjeshtë dhe pa komplekse, ku duket krejt ndryshe.

Në një imazh të fundit, këngëtarja shihet me flokë të çrregulluara, saqë merr vëmendje të madhe.

Por, sigurisht shkëlqimi në fytyrë nuk i mungon asnjëherë, theksojmë, Tayna mbetët aktive në skenën muzikore./kosovarja

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.