Loading...

Kaq vite mbush sot Sinan Hoxha

Share it

Sinan Hoxha feston sot ditëlindjen. Nje dite e madhe per te dhe familjen e tij.

Këngëtari i shumë hiteve shqiptare, mbush plot 47 vite jetë.

Mos të harrojmë, ai dhe Andrra janë prindër të dy fëmijëve.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.