Loading...

Kaq bukur vishet në punë Afrona Dika

Share it

Afrona Dika po shihet vetëm në punë pas ndarjes me Bleron.

Postimet më të shpeshta janë nga puna, qendra estetike në Zvicer.

Por vëmendje merrë edhe me veshjen.

Së fundmi publikoi një foto para pasqyre dhe duket kaq zonjë./InfoKosova/

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.