Loading...

Kaq bukur duket Luana Vjollca në përditshmëri pa pikë grimi

Share it

Luana Vjollca do të rikthehet shumë shpejt në ekran me emisionin e saj të ri, “S’luan dot me mua” që do të vijë për publikun çdo të premte në ekranin e TvKlan.

Mirëpo pak minuta më parë Luana Vjollca ka postuar në Instagram një foto me bashkëpunëtorin e saj të vjetër, Florian Binaj, ”Gjej dixhiturën” shkruan Luana në këtë foto krah Florit që ndoshta mund t’i bashkohet ekipit të Luanës këtë vit.

Për tre sezone radhazi Florian Binaj ka qenë një nga kapitenët e programit “Shiko Kush Luan”, ndërsa me largimin nga Top-Channel atë e kemi parë si prezantues në programin investigativ, “Piranjat” dhe ku i dihet ndoshta i bashkohet edhe skuadrës së re të Luanës.

Por në këtë foto gjithë vëmendjën e merr fytyra e Luanës pa pikë grimi e që po duket për mrekulli.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.