Loading...

Ju “injoron” partneri, Sarah Berisha tregon zgjidhjen me anë të kësaj videoje

Share it

Përpos famës, “Big Brother Vip” iu dha Sarah Berishës dhe Pajtim Krasniqit të njohur si Dj Pm edhe njëri-tjetrin.

Çifti i formuar brenda këtij formati , sot janë ndër të preferuarit e publikut, për Pm kjo periudhë ka qenë mjaft e angazhuar me koncerte, dhe mungesën e tij e ka dëshmuar fare mirë edhe Sarah në rrjetet e saj sociale.

Jo pak herë blogerja është “ankuar” që Pm gjatë kësaj periudhe nuk i kushton vëmendje mjaftueshëm, ketë Berisha e shpreh në mënyrën më gazmore të mundshme, siç është edhe videoja e fundit në TikTok.

Bashkangjitur zërit në këtë platformë ku thuhet “Natën e mirë për veten, e dua veten shumë”, Sarah shkruan: “Unë kur i dashuri im bie në gjumë para meje dhe nuk më thotë natën e mirë.”/panorama

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.