Loading...

Jemi mësuar ta shohim kaqurrele, Antonela drejton flokët

Share it

Antonela është ndër përsonazhet më të komentuara në shoëbizin shqiptar.

Me secilin postim dhe secilën paraqitje ajo arrin të marr vëmendjen e të gjithve.

Antonelën jemi mësuar ta shohim kaqurrele ndërsa së fundi si duket ajo ka drejtuar flokët.

Nga frizeri ajo na mahniti me stilin e ri të flokëve./InfoKosova/

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.