Ja ku i zë shiu Learten e Kushtrimin

2 months ago billbordi01 0

Learta dhe Kushtrimi janë ndër çiftet më të njohura në mediat rozë.

Dyshja me momente të shumta për ndjekësit, në çdo kohë qëndrojnë aktiv me postime të ndryshme që kalojnë në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Këtë herë, në këtë kohë me shi, ata shkrepin një imazh të mrekullueshëm derisa janë në veturë.

Theksojmë, dyshja janë prindër të dy fëmijëve.

VIDEO: