Loading...

Ja emisioni dhe televizioni ku do ta shohim Rozana Radin këtë sezon të ri

Share it

Do të qëndrojë përsëri në “shtëpi” por do të ketë një tjetër format televiziv, Duke filluar nga këtej e tutje Rozana Radi do të drejtojë programin e Pasdites në MCN televizion.

Burime për Kryefjala.com bëjnë me dije se Rozana Radi do të vijë ndryshe këtë herë me një program ku do të ketë në qendër intervista, lojëra, e shumë supriza që do t’i shohim në vijim.

Rozana Radi ka menduar të sjellë një pasdite të stilit italian ku pritet të jetë një sfidë e re në karrierën e saj televizive.

Në këtë drejtim Rozana Radi do t’i shtohet kështu konkurrencës së pasditeve në ekranet shqiptare, andaj suksese Roz.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.