Loading...

Gresa me Shkurten shkëlqejnë bashkë në dasmë

Share it

Gresa dhe Shkurta janë ndër emrat më të përmendur në mediet rozë.

Nënë e bijë shumë shpesh shihen afër njëra tjetrës, pasi që edhe kanë profesionin e njejtë.

Duke u kujdesur çdo herë për pamjen e jashtme, që të dya duken perfekte në një dasmë me fustana të bukur.

Për më shumë, shikojeni imazhin e publikuar nga Gresa pranë nënës./kosovarja

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.