Loading...

Gëzimja poston foton më të bukur nga pushimet, trupi i saj bie në sy

Share it

Gëzime Hamzaj, është reja e këngëtares së njohur, Remzie Osamni, që kur ajo u bë pjesë e famijes së njohur, ajo vazhmisht ka qenë pjesë e mediave rozë.

Ajo nuk ka ndonjë profesion të veçantë dhe më shumë merret me rritjen e vajzës së vogël, Emmës.

E pasi sezoni verori veç ka kaluar, familja e saj e ngushtë tani kanë zgjedhur të i kalojnë pushimet jashtë Kosovës.

Ka qenë vetë Gëzimja që ka ndarë një imazh të bukur ku shihet së bashku vajzën, trupi i saj si “modele” merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.