Loading...

Gëzimja ndanë foton më të bukur me vajzën e saj

Share it

Gëzimja është ndër personazhet më të komentuara të showbizit.

Ajo gëzon popullaritet qysh nga koha kur u bë reja e këngëtarës së njohur Remzie Osmani.

Së fundi ajo ka ndarë një video të re në rrjetin social Instagram.

Në të shihet bashkë me vajzën e saj dhe po duken jashtëzakonisht bukur./InfoKosova

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.