Loading...

Getoar Selimi si rrallë herë poston foto me të bijën

Share it

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca, janë qifti i shumë përfolur i estradës.

Qifti kanë një vajzë, Marget, të cilën nuk e publikojnë shumë shpesh.

Së fundmi Getoar Selimi ka postuar një foto më të bijën për të cilën ka shkruar “Gjithçka e imja”.

Deri më sot ata nuk kanë postuar asnjë herë fytyrën e vajzës.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.