Loading...

Geti ndan foton më të ëmbël me të bijën: Gjithçka e imja

Share it

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë një ndër çiftet më të dashur nga publiku shqiptar, ata u bënë prindër për herë të parë në nëntor të vitit të kaluar dhe u bekuan me një vajzë.

Që nga ai moment jeta e dyshes ka ndryshuar dhe çdo gjë rrotullohet rreth së bijës, Marget.

Pak minuta më parë, Geti postoi një foto teksa mban në krahë vogëlushen dhe ka shkruar: “Gjithçka e imja”.

Sa i përket Marinës, ajo është rikthyer në ekran këtë sezon me spektaklin e saj, “Klanifornia”.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.