Loading...

Fifi tregon pak nga dhoma e saj luksoze

Share it

Fifi, është njëra nga artiset më të dashura për publikun.

Muzika dhe tekstet e saj i kanë bërë për vete një numër të madh adhuruesish.

Ajo përkundër shumë kritikave për peshën e saj, ka vazhduar ta realizojë dhe ta jetojë ëndrrën e saj.

Shpesh ajo është komentuar edhe për jetën e saj private të cilën shpesh herë e ka bërë publike edhe vet.

Së fundmi ajo na ka treguar pak nga dhoma e saj, e cila duket shumë e bukur./ORAinfo/

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.