Loading...

Fifi e dashuruar “kokë e këmbë”, në këtë gjendje e poston Adisin

Share it

Filloreta Raçi, vazhdon të jetë emër i lakuar shumë në media rozë, ajo është njëra nga artistet më të dashura për publiku, për shkak të muzikës dhe teksteve të veçanta që sjellë.

Më shumë sesa për jetën e saj profesionale, ajo është komentuar edhe për jetën e saj private.

Ajo ka dalë hapur dhe ka treguar se është në lidhje dhe e dashuruar me Adis Patushin.

Madje, ajo nuk e ka fare komplekse që dashurinë që ndien për të ta shprehë. Shikoni se në çfarë gjendje e ka postuar atë./ORAinfo/

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.