Loading...

Fansat e bëjnë Beatrix Ramosajn njeri tjetër, nuk do e njihni

Share it

Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj, pas daljes nga “BBV”, sjelli dy këngë të shoqëruara me videoklipe.

Si gjithmonë, Beatrix tingëllonte dhe dukej mrekullueshëm në videoklipet e këngëve të prezantuara.

Beatrix Ramosaj ka një rrjet ta tërë fansash që e përcjellin me shumë pasion në rrjete sociale dhe kudo ku shfaqet ajo.

Në Instagram ka shumë faqe të saj të hapura nga fansat, të cilët postojnë foto të ndryshme të këngëtares, shumë shpesh të përpunuara deri në esktrem.

Ja, edhe kështu e shohin fansat Trixen e tyre./Kosovarja/

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.