Loading...

“Është shtatzënë, pret një beb” Bruno shfaqet krah Argjira Spancës me deklaratën e papritur

Share it

Çifti Graciano Tagani dhe Argjira Spanca po shijojnë prej shumë kohësh një romancë dhe bashkëjetojnë prej vitesh së bashku.

Megjithëse çifti nuk e ka kurorëzuar dashurinë e tyre në fejesë ose martesë, disa muaj më parë ata u shprehën se hapi i radhës i lidhjes së tyre është fëmija.

Argjira dhe Graciano nuk kanë folur konkretisht për një kohë të caktuar, por videoja e fundit e ish-konkurrentit të “Përputhen” i ka bërë lëmsh të gjithë.

Bruno publikoi një video në Instastory ku shfaqet së bashku me moderatoren.

Gjatë videos ai shprehet:

“Jemi këtu me Argjirën e cila është shtatzënë, pret një beb”, ndërsa në mbishkrimin e postimit Bruno thotë: “Unë ftesën për baby shoëer-in e mora. Meqë ra fjala, një nga çiftet më pozitiv në tv.”/panorama

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.