Loading...

Është nënë e dy fëmijëve, por Zaimina i çuditë të gjithë me format e trupit

Share it

Zaimina Vasjari, është njëra nga emrat më të komentuar në media, cdo gjë që ajo bën ose poston tërheqë vëmendjen e shumë adhuruesve të saj.

Vite më parë ishte shumë aktive në ekrane, por duket se bërja nënë e ka ndryshuar atë si njeri.

Tani, ajo më shumë i përkushtohet rritjes së dy fëmijëve të saj, duke lënë anash krejtësisht profesionet.

Ani pse ka pak muaj që ka sjellë djalin në jetë, Zaimina gëzon forma shumë të mira dhe këtë e ka dëshmuar përmes imazhit të fundit./ORAinfo/

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.