Loading...

Eranda Libohova feston ditëlindjen, ja sa vite mbushi

Share it

Eranda Libovova feston sot 53 vjetorin e saj të lindjes. Vitet për të janë thjesht numër sepse artistja e njohur mbetet në superformë dhe mbi të gjitha është edhe shumë stil.

Këtë ditë të rëndësishme të saj Eranda nuk e ka kaluar thjesht por ka mbledhur miqtë e saj më të afërt dhe duket se ka kaluar bukur ditën speciale të jetës së saj.

Mesa duket kodi i ditëlindjes ka qenë ngjyra e bardhë, pasi i shohim të gjithë të ftuarit përfshirë dhe vet artisten me të bardha.

Ajo që na bie në sy është se në ditëlindje mungojnë miqtë dhe mikeshat e saj nga fusha e artit dhe mbi të gjitha vihet re mungesa e motrës së saj, Irma Libohova./Kryefjala/

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.