Enkelejd Alibeaj zbulon ‘planin’ Rama-Berisha-Meta: Askush nuk mund ta përdorë PD për interesa personale

2 days ago billbordi01 0

Nënkryetari i PD, Enkelejd Alibeaj ka publikuar një video ku thotë se Gjylameti dekonspiron planin e tubimit Rama-Berisha-Meta me 11 dhjetor

“Me e qartë se kurrë, tubimi Rama-Berisha-Meta i planifikuar për datën 11. Tani ka nisur ti caktojë dhe drejtuesit e foltores. Gjylameti dekonspiron aleancën e interesave personale.

Askush nuk mund dhe nuk do ta përdorë dot PD për interesa pesonale!”, – shkruan Alibeaj.