Loading...

Engjëllusha tregon format si asnjëherë më parë

Share it

Engjllusha Salihu, është njëra nga këngëtaret e reja në skenën muzikore.

Tani ajo dhe nëna e saj funksionojnë si dyshe dhe janë të ftuara në shumë dasma dhe ahengje.

Përveç jetës profesionale, Engjin është përfolur edhe për jetën private.

Këngëtarja ka ndarë një imazh nga një klub nate teksa në sy bie beli i holle i këngëtares.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.