Loading...

Elita Rudi zonjë e rëndë, kaq bukur është veshur

Share it

Elita Rudi u bë e njohur për publikun si moderatore.

Por më shumë vëmendje mori kur u martua me reperin Gjiko.

Tashmë Elita dhe Gjiko janë prindër të dy fëmijëve Botës dhe Zërit.

Ajo së fundmi publikoi një foto nga vetura ku merrë vëmendje me veshjen./InfoKosova/

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.