Loading...

Elita poston foto nga palestra, tregon format e saj

Share it

Elita Rudi, është njëra nga prezantueset më të dashura për publikun. Ani pse ka kohë të gjatë që nuk e kemi parë në ekranet televizive, ajo vazhdon të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Gjatë kohës sa ishte larg televizionit, ajo më shumë i është përkushtuar rritjes së dy fëmijëve të saj, Zërit dhe Botës.

E tani, duket se ajo i është rikthyer aktiviteteve fizike, pasi së fundmi ajo ka postuar një foto nga fitnesi, trupi i saj në formë ka rënë në sy./ORAinfo/

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.