Loading...

Elita e bën gati për kopsht Zërin, ai me këtë veshje i ngjanë kaq shumë Gjikos

Share it

Elita Rudi, është moderatorja e njohur që bëri bujë të madhe me lidhjen e saj me reperin, Gjiko, lidhja e saj u komentua aq shumë, saqë Elita pothuajse ishte çdo ditë pjesë e mediave rozë.

Dashuria e tyre u forcua, kur në jetë erdhën dy fëmijët e tyre, Zëri dhe Bota, krahas kujdesit për dy fëmijët e saj, Elita shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto të djalit të saj, Zërit. Të veshur bukur dhe të kombinuar me stil, Zëri i ka ngjare kaq shume babait të tij, Gjikos.

Zëri në këtë foto po duket një bukurosh i vërtetë. /ORAinfo/

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.