Loading...

Ekskluzive: Don Xhoni kapet mat me Era Istrefin (VIDEO)

Share it

Reperi Don Xhoni dhe këngëtarja Era Istrefi janë parë bashkë në një video

Në një video që po qarkullon nëpër rrjetet sociale, dyshja e këngëtarëve kosovarë, të cilët janë të njohur për hitet e tyre janë xhiruar në një mbrëmje dhe ku shihen pas një veture duke u përqafuar.

Don Xhoni deri para disa kohe ishte në lidhje me një modele ruse, por tani ai është single.

Në anën tjetër, Era Istrefi ka qenë hermetike sa i përket jetës personale këto vite.

Kujtojmë që dyshja nuk e ndjekin njëri tjetrin në Instagram. /GazetaExpress

VIDEO:

@showbizishqip3 #donxhoni #eraistrefi ♬ original sound – Showbizishqip

Leave a Reply

Your email address will not be published.