Loading...

Einxhel sjell foto të reja me barkun e rrumbullakosur

Share it

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz pritet të bëhën prindër të një djali.

Gjininë e bebes e zbuluan para dy ditë në një festë baby shower pamjet e së cilës i sollen për publikun.

Ndërsa Einxhel nuk po i ndal fotot me barkun e rrumbullakosur.

E veshur me ngjyrë pink duke ngrënë ajo po duket kaq bukur./InfoKosova/

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.