Loading...

Einxhel dhe Sarah nuk flasin me njëra-tjetrën? Zbulohet çfarë ndodhi

Share it

Dj nga Kosova, Dagz dhe Pm, janë shokë të ngushtë, madje ata e kanë cituar shpesh se janë edhe si vëllezër.

Ata ishin pjesë e “Big Brother VIP”, ku edhe gjetën partneret e tyre.

Por, përtej kësaj, duket se ato nuk kanë aspak raporte mes vete.

Fillimisht në “Big Brother”, Sarah dhe Einxhel kishin miqësi me njëra tjetrën, por pas daljes nuk janë parë më bashkë në asnjë nga koncertet e djemve.

Madje, Sarah edhe pse nxorri një video me Pm që po shkonin tek festa e gjinisë të bebit të Einxhel dhe Dagz, nuk ka postuar asnjë foto apo video me ta, gjithashtu asnjë urim në rrjetet sociale, siç ndodh zakonisht.

Nga ana tjetër Einxhel dhe Dagz kanë postuar sot foto me familjarët dhe miqtë, ku shihet se PM në foto është vetëm./Lajmi/

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.